Obecní úřad Moravany

podatelna@obec-moravany.cz
www.obec-moravany.cz

kontaktikon1

Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).
Informace o podmíněně povinných pravidlech vyhlášky o přístupnosti

Pravidlo č.1

Pravidlo č.2
Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML 5 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden v hranaté závorce typ dokumentu a jeho velikost v kB.Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:
Adobe Reader
Microsoft Word Viewer
Microsoft Excel Viewer

Pravidlo č.3
Všechny stránky webové prezentace jsou vybavené orientační nabídkou (drobečkové menu), která mimo jiné obsahuje odkazy umožňující přeskočení jednotlivých hlavních bloků.

Pravidlo č.4
Součástí nabídky je také odkaz na mapu webu. Všechny stránky jsou vybaveny vyhledávacím formulářem.
Usnadnění
Textovou verzi si můžete zapnout vypnutím CSS stylů ve vašem internetovém prohlížeči, který aktuálně používáte.
Webové stránky jsou vybaveny funkcí TISK, které na výstupní zařízení posílá verze bez zbytečných barev a zdobné grafiky z velké části využívající základního formátování vestavěného v prohlížečích, mírně upraveného do konečné podoby doplňkem CSS.
Kontakt na technického správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace k technické části webu můžete posílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2021

Poplatky za odpad se vybírají

1. 2. 2021 - 30. 4. 2021

v kanceláři obecního úřadu v Moravanech v úředních hodinách.

CENA ZA ODPADY 2021

550,- Kč
Osoby s trvalým pobytem a cizinci s trvalým pobytem delším než 90 dnů v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.

550,- Kč
Osoby bez trvalého pobytu, které na území obce vlastní stavbu nebo nemovitost, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Děti do 3 let, 3. dítě do 18. let, poplatník, který se dlouhodobě nezdržuje v  obci 6 po sobě jdoucích měsíců.

SBĚRNÝ DVŮR MORAVANY

logo dso rozsireni vodovodu chroustovice 2020

ROZŠÍŘENÍ
VODOVODU