Potřebujete poradit s návrhem, zajištěním financování či pomoc s realizací. Pan Louženský, který se zaměřuje na komplexní podporu od návrhu, povolení, financování a další služby včetně využití dotačních programů, vám touto cestou chce nabídnout své finanční a další odborné služby.…
Právě probíhá aktualizace strategie MAS Region Kunětické hory a máte šanci vyjádřit se k projektům, které by mohla místní akční skupiny v letech 2021-2027 podpořit. Přijďte na přátelská diskuzní setkání nebo jen vyplňte dotazník. Více v detailu.
Máte vyčištěné komínky, zima se nám pomalu a jistě blíží. Pan Vratislav Karel z Holic, který se zaměřuje na kontroly, vyčištění a další kominické práce, vám touto cestou chce nabídnout své služby. Více v detailu.
Chcete koupit zelí, brambory, cibule nebo česnek? Jakub Samuhel, mladý zemědělec z Platěnska u Moravan, který se zaměřuje na rostlinnou výrobu, vám touto cestou chce nabídnout své vypěstováné produkty od 1. 10. 2020. Více v detailu.
Hledáte práci, firma Mostr z Prachovic u Dašic hledá nové kolegy na pozice svářeč, zámečník, soustružník a pracovník kovovýroby i bez vyučení.
Nový dokument na úřední desce se stížností zaměstnanců základní školy v Moravanech a výsledkem šetření od České školní inspekce.
Oblastní charita Pardubice hledá zdravotní sestru do domácí zdravotní a hospicové péče v Holicích a okolí na hlavní pracovní poměr i DPP.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek a brigádnici především na odpolední a víkendové služby.
Podnikáte v okolí a máte vizitku na Vaše služby? Pošlete nám ji a my ji zde ZDARMA zveřejníme! Čtěte dál

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2021

!!! U P O Z O R N Ě N Í !!!

Upozorňujeme občany, kteří doposud neuhradili
poplatek za svoz odpadů a nemají na popelnici
nalepenou známku na rok 2021, že jim
od měsíce května 2021 nebude popelnice vyvezena

!   !   !

Poplatek můžete uhradit na OÚ Moravany ještě
v pondělí 10. května 2021 a činí 550 Kč na osobu.

Poplatky za odpad se vybírají

1. 2. 2021 - 30. 4. 2021

v kanceláři obecního úřadu v Moravanech v úředních hodinách.

Po dobu vládních opatření jsou upraveny úřední hodiny na
Po, St: 9-11 a 14-17 hod

CENA ZA ODPADY 2021

550,- Kč
Osoby s trvalým pobytem a cizinci s trvalým pobytem delším než 90 dnů v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.

550,- Kč
Osoby bez trvalého pobytu, které na území obce vlastní stavbu nebo nemovitost, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Děti do 3 let, 3. dítě do 18. let, poplatník, který se dlouhodobě nezdržuje v  obci 6 po sobě jdoucích měsíců.

SBĚRNÝ DVŮR MORAVANY

logo dso rozsireni vodovodu chroustovice 2020