Rokytenský pětiboj

Svazek obcí Loučná a obec Rokytno Vás srdečně zvou na 2. ročník zábavné soutěže Rokytenský pětiboj aneb prázdniny ještě nekončí. Akce se koná v sobotu 29. srpna 2015 od 14 hodin na sportovním hřišti u OÚ Rokytno. VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ!

Soutěže se můžete zúčasnit i Vy osobně! Máte okolo sebe jistě spoustu přátel a skupin (hasiči, sportovci......), kteří si pro zábavu a zajímavé ceny rádi přidají? Kontaktujte obecní úřad.

Rokytenský pětiboj final

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly