Nový dokument na úřední desce s žádostí o poskytnutí informace a odpovědi

Na úřední desce naleznete nové dokumenty.

• Poskytnutí informací dle zákona o svobodném přístupu k informacím - pan J. Kopřiva - otázky k nájmu bytu v domě č.p.8 Moravany - Platěnice

• Poskytnutí informací dle zákona o svobodném přístupu k informacím - pan J. Kopřiva - otázky dokumentů k bytu v domě č.p.8 Moravany - Platěnice

Úplná oficiální verze je ke stažení na ÚŘEDNÍ DESCE pod kategorií "PŘÍSTUP K INFORMACÍM DLE ZÁKONA Č. 106/1999 Sb."

Další informace již sdělené na základě svobodného přístupu k informacím dle zákona č. 106/1999 Sb, naleznete sekci DOKUMENTY - PŘÍSTUP K INFORMACÍM 106/1999 SBPŘÍSTUP K INFORMACÍM 106/1999 SB.