Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se zápisem o výsledku voleb do zastupitelstva obce Moravany.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se záměrem pachtu provozování vodovodu v Moravanech.
Obec Moravany informuje o nových dokumentech na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 6 a 7 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s informacemi voličům o místě a době konání voleb do zastupitelstva obce Moravany.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 5 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o vyvěšení nového dokumentu na úřední desku s oznámením záměru pronájmu restaurace s kuchyní v objektu Moravanský dům (dříve sokolovna).
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s návrhem opatření obecné povahy na přechodnou úpravu provozu v ulicici B. Němcové Moravanech a výzvou k uplatnění připomínek nebo námitek.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná ve středu 19. 09. 2018 od 17.00 hodin v jídelně Senior centra v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s informacemi o vyhlášení 4. výzvy na kotlíkové dotace v Pardubickém kraji.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se žádostí o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb.o svobodném přístupu k informacím - nájem bytu v domě č.p.8 Moravany - Platěnice.