Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 24. 6. 2019 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se zprávou výsledku přezkoumání hospodaření Obce Moravany za rok 2018.
Nový dokument na úřední desce s návrhem závěrečného účtu obce Moravany za rok 2018.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 3/2019 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou oznámením o nalezení střelné zbraně uložené na Krajském ředitelství policie Pardubického kraje.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou stevbního povolení na prodloužení inž. sítí Moravany pro výstavbu 6 domů.
Obecní úřad Moravany pořádá ve středu 29. 5. 2019 ZDARMA sběr nebezpečných odpadů ve všech částech obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s informacemi voličům o místě a době konání voleb do Evropského parlamentu v obci Moravany 24. a 25. 5. 2019.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku s parcelním č. 45/3 z k. ú. Moravany nad Loučnou.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 2/2019 obce Moravany schválené radou obce.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly