Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 24. 4. 2019 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou oznámení o zahájení stavebního řízení na prodloužení inž. sítí Moravany pro výstavbu 6 rodinných domů.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s návrhem opatření obecné povahy na přechodnou uzavírku silnice a přejezdu mezi obcí Uhersko a místní částí Městec.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s informacemi volebním stranám o počtu a sídlech volebních okrsků v obci Moravany pro volby do Evropského parlamentu konané ve dnech 24. a 25. května 2019.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s opatřením obecné povahy na kůrovce a kůrovcové souše vlastníkům lesa.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 1/2019 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s opatřením obecné povahy na přechodnou úpravu provozu, označení silnice III/322 56 u přechodu ZŠ Moravany.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s vyhlášením konkursu na ředitele/ředitelku ZŠ Hrochův Týnec.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě oznámení o zahájení řízení o komplexních pozemkových úpravách k.ú. Turov, částí k.ú. Čeradice a Uhersko.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s opatřením obecné povahy na přechodnou úpravu uzavírku silnice mezi obcí Moravany a místní částí Turov a obcí Uhersko.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner malyupozorneni svozy odpady 2019 banner maly