Obecní úřad Moravany pořádá ve středu 17.05.2017 ZDARMA sběr nebezpečných odpadů ve všech částech obce.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce s DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice - závěrečný účet za rok 2016.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s oznámením o zahájení stavebního řízení na povolení stavby dálnice D35 Časy - Ostrov.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku o výměře 1.650 m2 v k. ú. Turov nad Loučnou.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná ve středu 19. 4. 2017 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ Moravany. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s Veřejnou vyhláškou k opatření obecné povahy spočívající v omezení provozu železničních přejezdů P 4899 - 4901 na silnici č. III/32260 v Moravanech.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce s oznamením včelařům určitých pozemků o aplikaci přípravku ohrožující včely.
Obec Moravany informuje o nových dokumentech na úřední desce s kompletními výsledky kontroly hospodaření obce Moravany za rok 2016.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce s rozpočtem, rozpočtovým výhledem a opatřením svazku obcí Loučná na rok 2017.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s oznámením o výběru nejvhodnější nabídky na protivodňová opatření.