Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s usnesením o vydání dražební vyhlášky na provedení elektronické dražby nemovitých věcí.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 8 obce Moravany schválené radou obce.
Nový dokument na úřední desce se schváleným rozpočtem svazku obcí DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice na rok 2019.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtem MŠ Moravany na rok 2019.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce s rozpočtem ZŠ Moravany na rok 2019 a střednědobým výhledem rozpočtu na rok 2020 a 2021.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná v pátek 10. 12. 2018 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku s parcelním č. 110/87 z k. ú. Moravany nad Loučnou.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku s parcelním č. 110/88 z k. ú. Moravany nad Loučnou.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku s parcelním č. 300/11 z k. ú. Platěnice.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě oznámení o zahájení stavebního řízení Dálnice D35 Časy – Ostrov (R35 Časy – Ostrov).