Projekt na podporu maminek pro snadnější návrat na trh práce

Podpora maminek pro snadnější návrat na trh práce

Tento projekt realizuje Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) – sdružení neziskových organizací Pardubického kraje. Projekt bude zaměřen převážně na Vás, maminky na rodičovské dovolené, které čeká návrat na trh práce a z určitých důvodu se do původního zaměstnání nemůžete nebo nechcete vrátit.

Rádi bychom Vám nabídli aktivity směřované na znovupoznání sebe sama, nalezení skrytých talentů a uskutečnění kroků k získání nového zaměstnání.

Součástí projektu by měla být i spolupráce s ochotnými firmami, které Vám otevřou své dveře a zaměstnají Vás.

Projekt bude financován z fondů EU.

Mezi jednotlivé aktivity budou patřit např.:
- Kurzy základních kompetencí a dovedností
- Podnikatelské kurzy
- Poradenství
- Motivační kurzy
- Zprostředkování zaměstnání
- Odborné praxe
- Bilanční a pracovní diagnostika

Odkaz na dotazník: https://goo.gl/forms/hyuCRY84JnO0J8W92

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner malyupozorneni svozy odpady 2019 banner maly