Výpis z insolvenčního rejstříku

Vydávání ověřených výstupů z informačních systémů veřejné správy na pracovišti Czech POINT v Moravanech.

Co dostanete:

• Insolvenční rejstřík je novým informačním systémem veřejné správy. Jeho základní úlohou je zajistit maximální míru publicity o insolvenčních řízeních a umožnit sledování jejich průběhu. Prostřednictvím insolvenčního rejstříku jsou zveřejňovány veškeré relevantní informace týkající se insolvenčních správců, dokumenty z insolvenčních spisů i zákonem stanovené informace týkající se dlužníků.

Co potřebujete znát:

• Identifikační číslo organizace (hledání příslušné organizace) nebo osobní údaje (konkrétní osoba)